Hakkımızda

Genboy Makina

Genboy Makina 2010 yılında küçük bir atölyede faaliyete başlamış olup, 8 sene boyunca çoğalan, genç ve dinamik kadrosuyla yoluna hızla devam etmektedir. Genboy Makine, şirketin kurucu ortaklarından ve aynı zamanda Kuru Meyve ve Sebze Küp Kesme Makinası’nın mimarı olan Süleyman Nantu önderliğinde gıda sektörüne hizmet vermekte ve çözüm üretmektedir.

Ar-Ge çalışmalarına kuru kayısı ile başlanmış olmasına rağmen, gıda sektörünün değişen ve talep edilen ihtiyaçlarına göre kesime giren ürün yelpazesini çeşitli numune denemeleriyle genişletmektedir. Bu sebeple halihazırda kuru kayısı sektörünün yanında, incir, hurma, erik, domates, üzüm, portakal kabuğu, limon kabuğu vb. gibi kurutulmuş ürünlerin üretimini yahut kesimini gerçekleştiren gıda firmalarına da hizmet vermeye başlamıştır.

Kuru Meyve ve Sebze Küp Kesme Makinası 5×5 mm; 8×8 mm, 10×10 mm; ebat ve boyları standart olmak üzere, gelen talepler doğrultusunda farklı kesim ölçülerinde de hazırlanabilmektedir. Kullanılan tüm malzeme ve aksamlar gıdaya uygunluğu test edilmiş ve kabul görmüş ürünlerdir. Kuru Meyve Sebze Küp Kesme Makinası CE standartlarına uygun olarak üretilmektedir.

Makine kurulumu servis elemanlarımız tarafından gerçekleştirilir ve makina kullanımı hakkında personel eğitimi kurulum tamamlandıktan hemen sonra yetkili personele verilir. Satış sonrasında da müşterilerimize servis ve bakım personelimizle hizmet verilmektedir. Makina üretiminin yanı sıra kurulum, servis hizmetleri ile de her zaman yanınızdayız.

Müşteri memnuniyetini ve ürün kalitesi ön planda tutan Genboy Makine ile birlikte işlerinize hız kazandıracağınıza ve veriminizi arttıracağınıza inanıyoruz. Bizimle çalışmanızdan memnuniyet duyarız.